مجموعه آفیس 2019 معرفی شد؛ سال آینده منتظر عرضه باشید

مجموعه آفیس 2019 معرفی شد؛ سال آینده منتظر عرضه باشید

مجموعه آفیس 2019 معرفی شد مجموعه آفیس 2019 معرفی شد؛ سال آینده منتظر عرضه باشید

در رویداد Ignite مایکروسافت، ردموندی ها از نسخه جدید مجموعه آفیس رونمایی کرده اند. مجموعه آفیس 2019 در نیمه دوم سال آینده عرضه خواهد شد. این مجموعه مانند نسخه قبل، شامل به روزرسانی های جدیدی برای برنامه های آفیس مانند ورد، اکسل، پاورپوینت و سرویس Outlook است. مجموعه آفیس 2019، همچنین شامل نسخه های تحت سرور SharePoint، Exchange و نسخه تجاری اسکایپ خواهد بود.

ردموندی‌ها در رابطه با مجموعه آفیس 2019 ادعا می‌کنند که این مجموعه، قابلیت‌های جدیدی را برای کاربرانی به همراه دارد که هنوز برای استفاده از سرویس‌های ابری آماده نشده‎اند. برای نشانه‌گذاری روی اسناد، قابلیت‎های جدیدی مانند میزان حساسیت به فشار و تشخیص زاویه قلم درنظر گرفته شده است که کار کاربران را با برنامه‌های مجموعه آفیس طبیعی‌تر جلوه خواهد بود.

بنابر اعلام رسمی در برنامه اکسل، فرمول‌ها و نمودارهای جدیدی وجود دارد که آنالیز داده‌ها را بهبود خواهد داد. برنامه پاورپوینت نیز، قابلیت‌های جدیدی را مانند Morph یا Zoom دریافت خواهد کرد که جلوه‌ی بصری فایل‌های شما را افزایش می‌‏دهد.

ردموندی‌ها به این موضوع اشاره کرده‎اند که مجموعه آفیس 2019، یک به‎روزرسانی ارزشمند برای افرادی است که مایل هستند تا تمام یا بخشی از برنامه‌های خود را روی رایانه‎های شخصی‌شان به جای فضای ابری نگه دارند. دسترسی به نسخه‌های پیش‌نمایش مجموعه آفیس 2019 از اواسط سال 2018 امکان‎پذیر خواهد بود.

انتظار می‌رود در طی چند ماه آینده، مایکروسافت جزئیات بیشتری را از مجموعه آفیس 2019 به صورت رسمی در اختیارمان قرار دهد. در حال‌حاضر، تنها همین موارد توسط ردموندی‌ها اعلام شده است.

visibility 201
mood 0
mood_bad 0
more_vert